O MNIE

Wykształcenie

Nazywam się Marzena Subocz i jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy (dziś Collegim Medicum UMK) na wydziale Nauk o Zdrowiu o specjalności Fizjoterapia.

DOŚWIADCZENIE

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam początkowo pracując w przychodniach oraz ośrodkach rehabilitacyjnych. Praca ta dała mi możliwość spojrzenia na człowieka w zupełnie innym wymiarze. Pokazywała jak bardzo wielotorowo trzeba podejść do mechanizmu jakim jest ludzkie ciało, by odkryć jego „usterkę” i skutecznie pomóc w naprawie. Musiałam nauczyć się łączenia różnych kierunków działania – by rezultaty mojej pracy były widoczne, a pacjenci osiągali efekty.

Od samego początku mojej nauki na fizjoterapii to właśnie masaż stanowił ulubiony przedmiot. Początkowo poznawany w aspekcie medycznym z czasem coraz bardziej rozszerzał horyzonty także na inne – bardziej "orientalne" formy. Przyczyniło się to również do podjęcia decyzji o zmianie zawodowych planów i rozpoczęcia przygody z branżą kosmetyczną i spa, jako terapeutka, menadżer a w późniejszym czasie jako nauczyciel przedmiotów zawodowych  i trener kosmetyczny profesjonalnych marek: Thalion oraz Isabelle Lancray Paris.

ROZWÓJ

Moja praca jest dla mnie pasją, źródłem spełnienia i satysfakcji. Zależy mi nie tylko na przekazywaniu już zdobytej wiedzy, ale także na poszukiwaniu kolejnych interesujących zabiegów oraz masaży, dlatego stale rozwijam swoje umiejętności i biorę udział w licznych szkoleniach, pokazach, kongresach, a także na bieżąco studiuję literaturę naukową. 

SENSES ACADEMY

Misja

Misją Senses Academy jest zapewnienie edukacji, która inspiruje i promuje świadomość holistycznych praktyk oraz daje kursantom narzędzia niezbędne do dzielenia się swoim darem – dotyku ze światem.

DOŚWIADCZENIE

Korzystam z wiedzy wielu szkół i Trenerów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki pracy ze światowymi markami oraz własnym poszukiwaniom poznałam różnorodne masaże oraz filozofię pielęgnacji ciała z wielu zakątków świata. Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu fizjoterapii, masażu, kosmetyki, medycyny estetycznej. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje na kolejnych kursach i szkoleniach specjalistycznych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży beauty, spa oraz szkoleniowej daje Ci pewność, że podzielę się z Tobą nie tylko wiedzą, ale też unikalnymi doświadczeniami praktycznymi. Pragnę zaoferować Ci najlepsze rozwiązania podnoszące Twoje kwalifikacji zawodowe i możliwość poszerzenia oferty zabiegowej.

ZALETY
  • Prowadzę kursy indywidualne dla Salonów i Spa, zakresem i czasem dostosowane do waszych potrzeb
  • Prowadzę kursy grupowe na niewielką skalę – maksymalnie w grupach 4-osobowych.
  • Organizuję kursy finansowane w całości z UP